Genel

Manisa Genç İş Adamları Derneği’nde Bayrak Değişimi

Yaklaşık 3 Dönemdir MAGİAD Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yerine getiren Halil Ağırbaşlı, yapılan seçim sonucu görevini Güngör Serdar Bozyaka’ya devretti.


Halil Ağırbaşlı, “3 dönem içerisinde MAGİAD’ın bölgesel bir güçten ulusal bir güce evrilmesi bizler için yegane mutluluk olup emeklerinden dolayı tüm ekip arkadaşlarıma şükranlarımı sunar, yeni Başkanımız Güngör Serdar Bozyaka’ya görevinde başarılar dilerim.” ifadeleri ile yeni MAGİAD Başkanı’nı tebrik etti.
Yeni Başkan Bozyaka ise “Magiad, Manisa için çok önemli bir değer ve prestijli bir markadır. Bu değerini ona veren temel kriterlerden biri de her siyasi görüşten ve ideolojiden iş insanının ortak idealler için, saygı ve sevgi çerçevesinde birlikte mücadele etmesidir.

Kentimiz ve ülkemiz için sürdürülen bu beraberliğe önem göstermeye devam edeceğiz. Bu yeni görev, bizlere daha fazla sorumluluk da getirmektedir. Zira MAGİAD’ın son dönemde kaydettiği başarıların daha da ileri taşınabilmesi bizlerin öncelikli hedefidir. Aynı zamanda Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi olan Halil Ağırbaşlı başta olmak üzere tüm önceki dönem yöneticilerimize içten ve samimi teşekkürlerimi sunarım.” diyerek üzerine almış olduğu görevin ağırlığına değindi.